Ուիգմոր Կանանց ԵՎ Երեխաների Հիվանդանոց
ՏՆԱՅԻՆ ԱՅՑ ՈւԻԳՄՈՐԻ ՄԱՆԿԱԲՈՒՅԺԻ ԿՈՂՄԻՑ
Տարին սկսում ենք լավ լուրով․ Ուիգմորն առաջարկում է նոր ծառայություն՝ մանկաբույժի տնային այց և խորհրդատվություն Ձեր տանը։
Տնային այցերը կատարվում են Ուիգմորի ընդհանուր մանկաբույժի կողմից, 0-18 տարեկան երեխաների համար։
Տնային այց գրանցելու համար անհրաժեշտ է այդ օրը մինչև ժ․15։00 զանգահարել 012345678 հեռախոսահամարով։ Նշված ժամից հետո ստացված հայտերը կգրանցվեն հաջորդ օրը։
Ըստ օրվա ստացված հայտերի՝ բժիշկը կապ է հաստատում ընտանիքի հետ և կատարում է տնային այցերը ժ․16։30-20։00 միջակայքում։
Տնային այցի և խորհրդատվության համար վճարումը կատարվում է նախապես՝ փոխանցման միջոցով։
Տանը մեկից ավելի բուժառուների դեպքում՝ յուրաքանչյուր հաջորդող խորհրդատվության համար, նախապես պետք է կատարել առանձին վճար։
Ըստ բժշկի ցուցման տնային այցի ընթացքում տեղում հնարավոր է կատարել նաև քիթ-ըմպանից քսուքի քննություն՝ Ստրեպտակոկ, ՌՍՎ, Գրիպ, Ադենովիրուս, Կովիդ ստուգելու համար։ Հետազոտությունները նույնպես ենթակա են լրացուցիչ վճարման։
ՎՃԱՐՈՒՄ
• Տնայցի հաստատումից հետո, վճարումը կատարվում է նախօրոք փոխանցման միջոցով՝ Ուիգմոր Գրուփ ՓԲԸ 4001600003731419։
• Տնայցի վճարը կազմում է 50 000 ՀՀ դրամ։
• Տնայցից հետո հիվանդանոցում կրկնայցերը անվճար են՝ նույն խնդրի շրջանակում։
• Տուն կրկնայցը կատարվում է վճարովի հիմունքներով՝ նույն արժեքով։
• Տանը 1-ից ավել բուժառուների դեպքում, յուրաքանչյուր հաջորդող խորհրդատվության համար վճարվում է ՀՀ քաղաքացիների համար՝ 14000 ՀՀ դրամ, (ՀՀ քաղաքացի չհանդիսացող բուժառուների համար՝ 25 000 ՀՀ դրամ)։
• Բուժառուի հոսպիտալացման դեպքում տնայցի գումարը հետվերադարձի ենթակա չէ։